Ця світлодіодна панель має потужність 48 Вт і виготовлена з алюмінію. Форма виробу -ndash; квадрат із посадковим розміром сторони 60 см. Світловий потік від виробу становить 3800 лм, світлова віддача дорівнює 80 лм/Вт, а кути свічення досягають 120°С. Панель випромінює холодне світло з колірною температурою близько 6000-6500 К. Вимикач у цій моделі не передбачений, клас захисту –; IP20.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Бренда | OEM |
| Перегляд Мнтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x13 |
| Еквівалентна потужність | 420 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 48 W |
| Пульт управління в комплекті | Ні. |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Світлова віддача | 80 Lm/W |
| Світловий потік | 3800 Lm |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 6000-6500 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | - |
| Форма плафону | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴

