Герметичний блок живлення BIOM Professional DC12 100W WBP 8,3А - пристрій живлення, який перетворює вихідну змінну напругу 220 Вольт постійне 12 V з максимальним навантаженням 8.3 ампера. У професійній серії «Biom Professional» використовуються високоякісні комплектуючі, завдяки чому значно збільшується тривалість використання, ніж у блоків живлення «Стандарт якості». Основні переваги серії: гарантійний період 24 місяці, високий рівень захисту IP67, а також захист від перегріву та короткого замикання, безвідмовна робота протягом тривалого часу.
Сфера застосування: світлодіодні стрічки та лінійки, лід модулі та інші.
Блок живлення має герметичний металевий корпус, який надійно захищений від пилу та вологи. Таке джерело живлення можна використовувати у приміщеннях із підвищеним рівнем вологості. Компактні габаритні розміри дозволяють виконати встановлення в місцях з мінімальними розмірами для монтажу.
Тип підключення блоку живлення здійснюється наступним чином: проводи з'єднуються методом паяння і укладаються в герметичну коробку, а також можна використовувати метод застосування герметичного. клемника або термозбіжної трубки. Метод паяння забезпечує довговічний та надійний контакт із великим періодом роботи електропроводки, а також зниженням температури у місцях підключення. Клемники підходять для з'єднання проводів із різних металів, дозволяють зменшити час при монтажі електрогорілки, зручні в експлуатації. Підключення блока живлення відбувається за допомогою 3 проводів на 220V (фаза, нуль, заземлення), а підключення споживача – за допомогою 2 проводів на 12V (+/-) для подачі напруги, наприклад, на світлодіодну стрічку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00010145 |
| Бренда | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 100 W WBP-100 8,3 А герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 100 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 178x62x17 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 8.3 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 18.06 |
- Ціна: 781 ₴




