Негерметичний блок живлення BIOM Professional DC12 200W BPU-200 16,6А - являє собою перетворювач напруги 220 вольт змінного струму в 12V постійного з максимальним навантаженням 16,5 ампера. Завдяки використанню якісних матеріалів та комплектуючих серія BIOM BPU відноситься до професійної серії з гарантійним періодом 24 місяці з моменту придбання.
Сфера застосування: світлодіодні стрічки та лінійки, лід модулі та інші.
Завдяки металевому корпусу, з монтажними отворами, кріплення можна виконати у будь-якій горизонтальній площині, а наявність перфорації та пластинчастого радіатора на підставі забезпечить охолодження та захистить від перегріву незалежно від місця встановлення. Компактні габаритні розміри дозволять виконати установку в важкодоступних місцях.
Підключення блоку живлення відбувається за допомогою 3 проводів на 220V (фаза, нуль, заземлення), а підключення споживача – за допомогою 4 проводів на 12V (+ +/ - -) для подачі напруги, наприклад, на світлодіодну стрічку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00010153 |
| Бренда | PROFESSIONAL |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 200 W BPU-200 16,6 А |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 195x49x29 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 16.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 15.26 |
- Ціна: 664 ₴




