Блок живлення OEM DC24 60W 2.5A BSTR-60-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, при яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Розглянута модель має потужність 60 Вт і забезпечує силу струму на виході величиною 2,5 А. Напруга живлення може перебувати в діапазоні від 175 до 250 В. Корпус приладу виконаний з металу, що забезпечує додаткове тепловідведення. Активне охолодження не передбачено, проте перфорація в стінках короба дозволяє повітрям безперешкодно входити всередину і забирати все зайве тепло. БП не герметичний, клас захисту -; IP20.
Дана модель виробляється китайською компанією і відповідає рівню якості «Стандарт». Гарантія продукції складає півроку. Габаритні розміри – 160х40х36 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00012678 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення OEM DC24 60 W 2.5 A BSTR-60-24 |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Розмір | 160×40×32 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 5.32 |
- Ціна: 192 ₴




