
Блок живлення OEM DC12 45W 3,75А FTR-45-12 WP герметичний
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00001391
+380 (67) 465-88-81
офісЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок або інших потреб. Потужність цієї моделі становить 45 Вт, сила струму на виході –; 3,75 А. Виріб працює від напруги в діапазоні 170-240 В, постачаючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу у форм-факторі «стик», клас пиловологозахищеності – IP67.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001391 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 45 W 3, 75 А FTR-45-12 WP герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 203×34×23 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3.75 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7.70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴


