Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001394 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 120 W 10 А FTR-120-12 WP герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 120 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 193x74x45 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 10 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 16.80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴



