Дімер OEM 8A-Touch-W використовується для плавного регулювання яскравості світла монохромних світлодіодних стрічок. Він виконаний у корпусі білого кольору та має регулювальне кільце з сенсорним керуванням на передній панелі. Тип монтажу пристрою -ndash; вбудований пульт дистанційного керування в даній моделі не передбачений.
Потужність приладу становить 96 Вт, вихідна сила струму дорівнює 8 А, а робоча напруга – 12 В. Габарити виробу – 86х86х36 мм. Дімер розрахований на одну зону управління та оснащений одним вихідним каналом.
Якість виконання приладу відповідає класу «Стандарт». Заводська гарантія поширюється на півроку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00000721 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Країна виробництва | Китайські |
| Кількість зон управління | 1 зона |
| Кількість каналів | 1 канал |
| Назва | Димер OEM 8A-Touch-W білий вбудований |
| Наявність | Немає в наявності |
| Потужність | 96 W |
| Пульт керування | Ні. |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Димери |
| Розмір корпусу | 86х86х36 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм | 8А |
| Тип управління | Сенсорний |
| Ціна | 16.10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴




