Блок живлення OEM DC24 120W 5A BSTR-120-24 входить до лінійки вузьких трансформаторів, оснащених EMC-фільтром та призначених для зниження напруги до 24 В постійного струму, при яких працює великий спектр світлодіодної продукції. Потужність пристрою –ndash; 120 Вт, сила струму на виході -; 5 А. Діапазон робочої напруги простягається від 175 до 250 В.
Охолодження приладу, що розглядається, здійснюється пасивно, кулер не передбачений. Завдяки тому, що корпус цієї моделі виконаний з металу, тепловідведення від нього ефективніше. Крім того, у стінках конструкції є отвори для вільної циркуляції повітря. Виріб не герметичний і відповідає класу захисту IP20.
Габарити блоку живлення – 188х46х36 мм. Він виготовлений китайською компанією та виконаний на стандартному рівні якості. Заводська гарантія на продукцію діє 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00012679 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення OEM DC24 120 W 5 A BSTR-120-24 |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 120 W |
| Робоча напруга | 175-250 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Розмір | 188×45×35 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 8.68 |
- Ціна: 313 ₴




