Блок живлення OEM STR-60 відноситься до групи вузьких БП з перфорованим корпусом. Дані пристрої необхідні для підключення світлодіодних стрічок і мають робочу напругу в діапазоні від 170 до 240, видаючи вихід 12 В постійного струму. Корпус цієї моделі виконаний з металу та пристосований до пасивного охолодження. Через негерметичність апарата його не рекомендується застосовувати в місцях, куди може потрапити волога або великі скупчення пилу. Якщо планується, що прилад буде експлуатуватися на відкритому повітрі або дуже вологому приміщенні, від покупки даної моделі слід відмовитись на користь герметичних БП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011670 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 60 W 5 А STR-60 вузький |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 159×41×32 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 4.27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 ₴



