Блок живлення OEM STR-120 має потужність 120 Вт при вихідній напрузі 12 В постійного струму, а напруга живлення виробу лежить в діапазоні від 170 до 240 В. При рівні захисту IP20 він вважається одним із найбільш усереднених та прийнятних варіантів для підключення різних марок світлодіодних стрічок. Даний БП має винятково пасивний спосіб охолодження за рахунок низки отворів у металевому корпусі. Основною особливістю даної моделі є невелика ширина, що дозволяє компактно розмістити виріб в потрібному місці. Представлений БП відноситься до категорії негерметичних виробів, тобто його не слід використовувати в умовах запиленості та підвищеної вологості приміщень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011671 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 120 W 10 А STR-120 вузький |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 120 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 187×46×37 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 10 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



