блок живлення OEM STR-200 відноситься до серії пристроїв із невеликою шириною. Маючи розрахункову потужність 200 Вт, він працює при напрузі від 170 до 240 В змінного струму, перетворюючи його на величину в 12 В постійного струму. Сила струму на виході пристрою –ndash; 16,5 А, ступінь захисту – IP20. Охолодження блоку живлення проводиться природним чином за рахунок конвекції. Перфорований металевий корпус забезпечує належний рівень теплообміну з довкіллям. Через негерметичність конструкції блок живлення даного типу не рекомендується встановлювати в місцях з високим вмістом пилових частинок у повітрі, а також у вологих приміщеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011673 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 200 W 16,5 А STR-200 вузький |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 200 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 223×68×40 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 16.7 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 10.64 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴



