Блок живлення OEM LTR-18 є найменшою моделлю у своїй серії компактних БП. Цей пристрій оптимізований за розміром таким чином, щоб він був якомога менш помітним в інтер'єрі. При потужності 18 Вт виріб має силу струму на виході 1,5 А. Вхідна напруга пристрою коливається від 176 до 265 В змінного струму, а вихідне встановлено на рівні 12 В постійного струму. Виріб відповідає класу захисту IP20 та класу якості «Стандарт». Блок живлення охолоджується з допомогою природної конвекції. Металевий корпус з алюмінію під час роботи забезпечує достатнє тепловідведення завдяки своїй протяжності та високому коефіцієнту теплопровідності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011676 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 18 W 1,5 А LTR-18 stick |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 195х17х18 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 1.5 А |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 2.45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴



