Блок живлення OEM LTR-36 відноситься до серії стик-моделей, які призначені для максимально непомітного використання в інтер'єрі. При невеликій ширині та товщині (17 та 18 мм відповідно) блок живлення має довжину 28 см. Дані вироби активно застосовуються при монтажі світлодіодних стрічок на стелях та підсвічуванні дзеркал. Блок живлення розрахований на потужність 36 Вт і працює від змінного струму з напругою 176-265 В. На виході виробу споживач отримує 12 В постійного струму з силою 3 А. Блок живлення має клас захисту IP20 і відноситься до групи якості "Стандарт". Виробником передбачено виключно пасивне охолодження апарату: корпус виробу виконаний з алюмінію, який добре проводить тепло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011678 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 36 W 3 А LTR-36 stick |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 280х17х18 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 4.34 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴



