Блок живлення OEM LTR-48 є одним із двох найбільш довгих пристроїв у своїй лінійці. Дана серія адаптована для застосування в інтер'єрах: підсвічування стель, сходів, кухонних меблів, побутової техніки тощо. При невеликій товщині та ширині (17х18 мм) ця модель 28 см у довжину і призначається для прихованого монтажу у приміщеннях. Потужність виробу становить 48 Вт при силі струму 4 А та вихідній напрузі 12 В. Живиться пристрій від мережі з допустимими перепадами напруги від 176 до 265 В. Виріб відповідає стандарту захисту IP20 та підійде для роботи у звичайних побутових умовах. Охолодження блоку живлення організовано природним чином, за рахунок металевого корпусу, виконаного з алюмінію, який добре проводить тепло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011679 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 48 W 4 А LTR-48 stick |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 48 W |
| Робоча напруга | 176-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 280х17х18 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 4 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 5.60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴



