Негерметичний блок живлення в пластмасовому корпусі потужністю 12W з вихідною стабілізованою напругою 12V постійного струму. Підключення до споживача 12V подається через роз'єм mini Jack. Блок живлення добре підійде як для підключення світлодіодної стрічки та контролерів, так і відео-, аудіоапаратури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00000183 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 12 W 1 А PL |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 1 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 1.82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


