Цей блок живлення використовується для підключення контурів підсвічування зі світлодіодних стрічок, лінійок або інших потреб. Потужність цієї моделі становить 45 Вт, сила струму на виході –; 3,75 А. Виріб працює від напруги в діапазоні 170-240 В, постачаючи на виході 12 В постійного струму. Корпус блоку живлення виконаний з металу у форм-факторі «стик», клас пиловологозахищеності – IP67.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001391 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 45 W 3, 75 А FTR-45-12 WP герметичний |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 203×34×23 |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 3.75 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 7.70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴



