Негерметичний блок живлення потужністю 15W у перфорованому металевому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму.
Підключення до мережі 220V та підключення споживачів перетвореної напруги здійснюється за допомогою клем гвинтового кріплення. Цей блок живлення відрізняється компактнішими розмірами в лінійці аналогічних за потужністю апаратів, що дозволяє використовувати його навіть в дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання та перевантаження, що сприяє виключенню виходу з ладу.
У процесі експлуатації БП без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря у місцях встановлення БП. Не допускати встановлення в обмежених просторах без циркуляції повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00000975 |
| Бренда | OEM |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Назва | Блок живлення OEM DC12 15 W 1,25 А TR15-12 |
| Наявність | В наявності |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 170-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Розмір | 77×35×22 мм |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 1.25 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 2.45 |
- Ціна: 100 ₴



